Detached Villa / Resale / Spanje / Alicante / La Marina

€ 175.000 € 129.500
referentie nummer: SP1422
  • woon oppervlakte M2: 102
  • grondstuk M2 : 300
  • slaapkamers: 3
  • badkamers: 3
  • energie certificaat: aangevraagd
  • bouw jaar: 1991
  • Distance à l'aéroport: 27.7 km
  • Afstand tot diensten: 0.450 km
  • Afstand tot het strand: 6 km
  • Garage
  • BBQ
  • Jacuzzi
  • Independent Kitchen
  • Awning/s
  • Outdoor Shower
  • Conservatory
  • Furnished
  • Private Terrace

meer informatie

Wisselkantoor

  • pound: 113.701 GBP
  • Rublo Ruso: 10.681.290 RUB
  • Franco Suizo: 136.752 CHF
  • Yuan Chino: 990.921 CNY
  • Dolar: 139.743 USD

bereken hypotheek


Uw maandelijkse betalingen zullen zijn:
×

laat mij weten als de woning in prijs daalt

×

Precios mensuales

  • 'januari' 0 €
  • 'februari' 0 €
  • 'maart' 0 €
  • 'april' 0 €
  • 'mei' 0 €
  • 'juni' 0 €
  • 'juli' 0 €
  • 'augustus' 0 €
  • 'september' 0 €
  • 'october' 0 €
  • 'november' 0 €
  • 'december' 0 €
×

vertel een vriend

×

welkom op de website smart properties

Vertrouwd Makelaars kantoor in La Marina urbanisatie in San Fulgencio

bij Smart Properties zijn we gespecialiseerd in de verkoop van alle soorten woningen in la Marina Urbanisatie en haar omgeving. Wij bieden een uitgebreide vastgoed service die alle fasen van het koop proces voor u begeleid. Daarnaast zijn we ook ervaren bouwers die u kan helpen de woning van uw droom waar te maken.


Als u geïnteresseerd bent in de aankoop of verkoop van onroerend goed in La Marina urbanisatie in San Fulgencio bent u aan het juiste adres. We zijn beroemd in deze regio vanwege onze expertise en vriendelijkheid.

© 2020 Smart Properties. legaal · privacy · ontwerp Mediaelx





×

×

Estimados clientes,


Comercial / Sales Department:

Nadine (alemán , ingles y español ) nadine@smartinmo.com 686 088 840

Diana (español e inglés) diana@smartinmo.com 644 506 006

Ali (francés, español e inglés) ali@smartinmo.com 628 616 954

Carole (inglés) carole@smartinmo.com 696 652 636

 


Administración / Administration:

David (español, inglés, francés) david@smartinmo.com 688 265 406

Diane (inglés) admin@smartinmo.com 640 50 05 15

Joshua (inglés, español) Joshua@smartinmo.com

 


Alquileres / Locations / Renting:

Dan (español, inglés) dan@smartinmo.com 640 366 841